Сім’я та друзі жінки, яка потонула на Водохреща, до останнього сподівалися на диво: «Найбільше шкода її дітей»

Близькі Анни Тупоршиної, тіло якої шукали дев’ять днів, важко переживають втрату — до трагедії її сім’я була щасливою і забезпеченою.
Інцидент стався 19 січня в Ленінградській області в Росії. 40-річна жінка на очах у чоловіка і дітей стрибнула в ополонку та зникла. Ймовірно, вона не змогла виплисти на поверхню через судоми. Тим часом, від ополонки її віднесло сильною течією. Пише politeka.net

28 січня тіло Тупоршиної знайшли майже в кілометрі від того місця, де вона стрибнула у воду. Серед близьких жінки було не мало тих, хто сподівався, що вона все-таки змогла вижити, незважаючи на сумні прогнози, пише «СтарХит».

На жаль, дива не сталося. Її тіло знайшли недалеко від Різдвяного мосту на річці Оредеж.

Зараз друзі підтримують сім’ю Анни, з дітьми працюють психологи. Її син тільки недавно пішов на плавання, тепер невідомо, чи зможе він взагалі підійти до води, переживають в її оточенні. Крім того, тривогу викликає чоловік, який «зовсім розклеївся». За дітьми зараз доглядає мама Анни.

Колеги Тупоршиної, яка працювала в юридичній сфері, задаються питанням, чому купіль не була обладнана належним чином (ні сіткою, ні спуском у воду).

Оцініть статтю