Та ну її, ту роботу: Сім’я президента Зеленського поїхала на Сейшели, Луценко обіцяє докази — ЗМІ

Дружина президента України Олена Зеленська з дітьми, батьками та друзями, ймовірно, відлетіла на курорт на Сейшельські острови. Одним із перших про це повідомило видання «Страна», посилаючись на таємні джерела в оточенні глави держави, передають Патріоти України.

Якихось оприлюднених підтверджень інформації на даний момент немає. «Одразу після новорічних свят пройшла чутка, що Зеленський насправді не вийшов на роботу, а полетів продовжувати відпочинок на Сейшельські острови. Але… полетів не президент, а його родина», — повідомив ресурс.

Пізніше подібну інформацію підтвердив колишній генпрокурор України Юрій Луценко в ефірі телеканалу «Україна 24». «Я відповідально заявляю, що сім’я Зеленського зараз відпочиває на Сейшелах», — заявив Луценко. Він пообіцяв незабаром надати докази.

Варто зазначити, що ще 9 січня український блогер Карл Волох написав у Facebook про нібито поїздку Зеленського на Сейшели із сім’єю та головою Офісу президента Андрієм Єрмаком. Інформація не підтвердилась. Вже наступного дня глава держави оприлюднив у Instagram фото із Банкової. Судячи з повідомлень з Офісу президента, Зеленський мав дуже насичений робочий графік у ці дні.

Довідка: Сейшели — острівна держава, що знаходиться в Індійському океані за 1600 км від східного узбережжя Африки. До складу республіки входять 115 островів, населених з яких лише 33. Економіка Сейшельських островів тримається на туризмі. Курорти там вважаються найкращими у світі. Відпочинок там дуже не дешевий.

Оцініть статтю