Терміново! Виключили з партії: більше не слуга. Вже офіційно – рішення ухвалено!

Народного депутата Олександра Трухіна виключили зі складу політичної партії «Слуга народу» після публікації у ЗМІ відео з місця дорожньо-транспортної пригоди за його участю.

Про це в Телеграмі поінформувала речниця фракції «СН» у Верховній Раді Юлія Палійчук. Пише korupciya.com

«Олександра Трухіна виключили з партії «Слуга Народу», – зазначила вона.

Речниця уточнила, що відповідне рішення ухвалено головою політичної партії «Слуга народу» Оленою Шуляк 2 лютого.

Посилаючись на заяву очільниці політсили, Палійчук зазначила, що виключення з партії також означатиме припинення його повноважень як голови Полтавської обласної організації партії.

«Партія також закликає фракцію «Слуги народу» у Верховній Раді якнайшвидше зібрати засідання та розглянути інцидент за участю Олександра Трухіна для ухвалення рішення», – додається в заяві Шуляк, опублікованій речницею фракції.

Як повідомлялося, народний депутат від «Слуги народу» Трухін 23 серпня 2021 року начебто спричинив дорожньо-транспортну пригоду на Бориспільській трасі при в’їзді в Київ. Внаслідок ДТП постраждали шестеро людей, серед яких двоє дітей, а також голова Комітету арбітрів Федерації футболу України Лучано Лучі та його помічник Роман Лишень. За кілька днів після ДТП деякі ЗМІ почали видаляти опубліковану про це інформацію.

31 серпня процесуальний керівник у справі щодо ДТП за імовірною участю Трухіна доручив подальше розслідування цієї події слідчим Державного бюро розслідувань.

Трухін заявив, що слідчі та адвокати заборонили йому коментувати перебіг розслідування.

Президент України Володимир Зеленський, коментуючи цю ситуацію, сказав, що якби в ДТП за участю Трухіна хтось загинув, його б вже не було в складі політсили «Слуга народу».

Наприкінці жовтня голова фракції «СН» Давид Арахамія повідомив, що слідчий процес у справі Трухіна досі триває, однак найближча до місця ДТП відеокамера показала, що за кермом був не він.

«Українська правда» оприлюднила розслідування щодо цього ДТП. На відео Трухін звертається до поліцейського зі словами «давай я тихенько в ліс піду», а потім обіцяє «поговорити» з очільником МВС Монастирським. Він також заявив, що не був за кермом автівки, яка потрапила у ДТП. Депутат звертався до правоохоронця та обіцяв «знайтися» потім та «віддячити».

Поліцейський намагається пояснити народному обранцю, що за такі домовленості є кримінальна відповідальність, на що «Слуга народу» порадив «нє ісполнять».

Пізно ввечері 1 лютого Арахамія заявив, що Трухіну не місце ні у фракції, ні у партії.

В історії із «плівками Трухіна» від УП є два моменти.

Перший – на Банковій вже ухвалили рішення, що нардеп Трухін має піти з команди влади. Трухін сам має написати заяву про вихід із фракції «Слуга народу», а в ідеалі – і сам скласти мандат народного депутата. Словом, «по-хорошому» скористатися прикладом, який показав уже скандальний екс-заступник міністра МВС Гогілашвілі – сам уляпався у скандал, сам з посади пішов і «ліг на дно».

Момент другий – схоже, Арсен Аваков «намацав свою нішу» у сучасній українській політиці, став «торговцем компроматом» для ЗМІ. Аваков думає, що якщо він має компромат, це його якось захистить. Але насправді, він тільки дає тому ж «УП» привід хайпанути, і не більше.

Окремо відзначимо чесність та професіоналізм патрульних поліцейських, які не повелися на пропозиції хабара та «все вирішувати», і просто чесно робили свою роботу. Це ще раз доводить, що реформа патрульної поліції вдалася і що патрульні поліцейські можуть бути окремим предметом гордості для українців.

Оцініть статтю