Терміново! Під суд – забрали все майно: Порошенко догрався. Без даху над головою, рішення прийнято

Відомі подробиці рішення суду щодо арешту майна Порошенка. Зокрема, арештовано всі земельні ділянки, що йому належать, юридичні особи (банк, заводи тощо), які з ним пов‘язані, все нерухоме майно, включаючи будинок у Козині, арештовані банківські рахунки та корпоративні частки, – повідомляє УП.

Арешт майна та активів Петра Порошенка у рамках справи про державну зраду – це гра на підвищення ставок. Банкова вважає, що арешт активів змусить Порошенка відмовитися від ідеї повернутися в Україну, що негативно позначиться на рейтингу «сиволоґо».

Петро Олексійович розуміє, що буде гарно дивитися за ґратами і на одній лаві підсудних із Віктором Медведчуком, але у нього немає гарантій, що найближчі соратники з’їдять його з тельбухами під час нетривалого ув’язнення. За кордоном спокійніше.

Нагадаємо, п’ятому президентові України, народному депутату від “Європейської Солідарності” Петру Порошенку 20 грудня оголосили про підозру у державній зраді та сприяння діяльності терористичних організацій. Згодом Державне бюро розслідувань повідомило про деталі справи.

23 грудня Порошенка викликали на допит до ДБР, але замість депутата прийшли його представники. Кілька днів тому він опублікував відеозвернення, в якому розповів, що зараз перебуває у відрядженні, а в Україну повернеться лише на початку січня, – передає ZN.UA.

24 грудня ЗМІ повідомили, що в Офісі генерального прокурора підписали клопотання про арешт Петра Порошенка. Сума застави становить 1 млрд гривень.

Оцініть статтю