Українців Позбавлятимуть Пенсій! Влада Назвала 7 Причин

Влада назвала причини, за якими українців можуть позбавити пенсійних виплат, і розповіла, як потім їх відновити. Відповідне повідомлення з’явилося на сайті Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області.

Так, відповідно до статті 49 Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» виплату пенсії може призупинити з наступних причин: якщо пенсія призначена на підставі документів, що містять невірогідні відомості; у разі виїзду на постійне місце проживання за кордон, якщо інше не передбачено міжнародним договором України; у разі смерті пенсіонера;
у разі неотримання пенсії через відділення поштового зв’язку протягом 6 місяців поспіль;

Також українське законодавство передбачає кілька інших причин: закінчення терміну навчання дітей, які отримують пенсію у разі втрати годувальника; невизнання пенсіонера особою з інвалідністю; працевлаштування особи, яка отримує пенсію за вислугу років, на роботу за посадою, яка дає право на пенсію за вислугу років.

Як відновити отримання пенсійної виплати.

Відповідно до частини 2 статті 49 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», поновлення виплати пенсії може бути здійснене за рішенням територіального органу Пенсійного фонду протягом 10 днів після з’ясування обставин та наявності умов для поновлення її виплати.

Для цього потрібно особисто звернутися до будь-якого сервісного центру, незалежно від місця проживання (реєстрації). Туди слід подати заяву про поновлення виплати пенсії. При цьому потрібно мати із собою документи, що засвідчують особу (паспорт, ідентифікаційний код). Також, якщо людина бажає отримувати пенсію через банк, потрібно мати заяву на здійснення виплати пенсії через банківський рахунок.

Джерело

Оцініть статтю