У Дніпрі школярка вколола в губи олію та потрапила до лікарні: їй провели вже три операції. Відео

У Дніпрі 14-річна школярка у бажанні збільшити губи зробила собі укол із олією. Дівчину госпіталізували та провели вже три операції.

У Дніпрі лікарі рятують дівчину, яка зробила собі укол у губи

Як сказано в сюжеті ТСН, через дорожнечу подібної процедури в салонах учениця 9 класу знайшла в інтернеті спосіб зробити красиві губи в домашніх умовах, вколовши собі косметичну олію для обличчя. Вже за годину ця частина обличчя почала набрякати.

Зазначається, що батьки відвезли дівчину до лікарні, де їй видаляли чужорідну речовину під загальним наркозом, рятуючи від втрати нижньої губи. За словами медиків, це було непросто. Крім трьох операцій, вона пройшла прийом антибіотиків та численні перев’язки. Тепер школярку чекає тривале відновлення.

Сама дівчина тепер мріє, щоб губа зменшилася хоча б на міліметр, і рада, що не вколола ще й верхню. Вона п’є з трубочки, їсть лише перетерту їжу та стверджує, що на експерименти із зовнішністю більше ніколи не наважиться.

Ситуацію прокоментувала лікарка-дерматологиня Анастасія Хільченко, яка застерегла українок від таких вчинків. Вона наголосила, що відповідні процедури має виконувати фахівець із вищою медичною освітою, який пройшов навчання і дуже добре знає анатомію та використовує сертифіковані препарати.

Нагадаємо, 21-річна англійка на ім’я Емі Уайзман, яка працює медсестрою у стоматологічній клініці, розповіла, як ледь не втратила зір. За її словами, під час процедури збільшення губ гіалуроновий філер було введено в артерію, що призвело до закупорки судин.

Дівчина розповіла, що треба було терміново щось робити, оскільки частина губи цілком могла відмерти, і їй знадобився трансплантат шкіри. Згодом наповнювач був розчинений професійним лікарем. Терапевт сказав Емі, що їй пощастило, що вона все ще має губу. Також вона відвідала дантиста, який попередив про можливість втрати зору, якщо не розчинить гіалуронову кислоту протягом 24 годин.

Відомий скандалами український блогер, наречений співачки Анни Трінчер Олександр Волошин здивував своїх фанатів, збільшивши губи. Він вколов собі укол краси, проте його батьки не оцінили цього вчинку. Варто зазначити, що на такий вчинок він пішов тому, що програв у суперечці.

Шукайте деталі в групі Facebook

Оцініть статтю