У Києві продавці залишили гору нерозпроданих дорогущих ялинок просто на вулиці (фото)

У Києві продавці ялинок після Нового року залишили гору нерозпроданого товару, високі ціни на який тримали до упору, просто на землі та поїхали. Прибирати хвойні красуні з такого “звалища” будуть тепер комунальники.

Фото кинутих ялинок опубліковано в Telegram-каналі “Типовий Київ“.

Ялинки були залишені на місці стихійної торгівлі на вулиці Андрія Малишка в Дніпровському районі столиці недалеко від станції метро “Дарниця”.

Як видно на знімках, на землі за огорожею лежать досить великі, пухнасті зелені ялинки.

Вартість таких хвойних красунь продавці, очевидно, ніяк не бажали спускати, щоб розпродати весь товар до початку свята, і “гнули захмарні ціни” до останнього. І ось чим це закінчилося.

У Києві продавці залишили гору нерозпроданих дорогущих ялинок просто на вулиці (фото)У Києві продавці залишили гору нерозпроданих дорогущих ялинок просто на вулиці (фото)

Продавці ялинок залишили після себе непроданий товар на вулиці Малишка в Києві (фото: t.me/typical_kiev)

Зазначається, що на деревах не було чіпів і штрих-кодів, які є обов’язковими для реалізації на офіційних точках продажів і ярмарках. Це говорить про те, що ялинки могли продавати нелегально, і зрубані вони незаконно.

“Вирішили, що вже нічого не продадуть та навіть не постаралися прибрати за собою. Варвари і мародери, тут більше нічого не скажеш”, – йдеться в публікації.

У Києві продавці залишили гору нерозпроданих дорогущих ялинок просто на вулиці (фото)

Оцініть статтю