У мережі показали, як змінився Дзідзьо за 10 років: без штучної бороди і з новим стилем

Як повідомляє Politeka.net, відомий український виконавець, актор, шоумен і продюсер Дзідзьо (Михайло Хома), який нещодавно розлучився з дружиною співачкою Славією, сильно змінився за останні роки. Причому змінився не тільки репертуар артиста, але і його зовнішність.

Так, нещодавно на сторінці програми «Зірковий шлях» в Instagram опублікували кумедний фотоколаж, на якому порівняли знімки Дзідзьо з десятирічною різницею.

На першому кадрі Михайло позує ще зі штучною бородою, він в яскравому вбранні і з кумедною капелюхом на голові. І якщо зараз шоумену 38 років, то тоді, очевидно, було 28. Тепер же Дзідзьовиглядає куди більш солідно, він кардинально змінив стиль, відростив свою рідну бороду і виглядає в цілому більш впевнено.

У підписі до фотоколажу написали: «Ведучий шоу «Ігри талантів» 10 років тому і зараз. Пам’ятаєте DZIDZIO @dzidzio зі штучною бородою? Як краще? Діліться в коментарях». Користувачі тут же почали коментувати фото артиста «до і після», деякі відзначили, що Дзідзьо навіть помолодшав.

Оцініть статтю