У нас буде молодик 2 січня, і о 20:33 ви можете загадати потаємне бажання, – астролог Влад Росс

Про це він розповів у новому випуску своєї програми «Осінній прогноз».

«Дуже добре вперше одягати обручку прямо в молодик 1 лютого – це найкращий час, щоб притягувати до себе удачу. Крім того, на нас чекає повторний Новий рік прямо в січні. І відразу після Нового року у нас буде молодик 2 січня, і о 20:33 ви можете загадати потаємне бажання. Тому що саме в цей час космос найбільше в молодик проєктує ваші бажання на цілий рік», – розповів Влад Росс.

Астролог сказав, що очікується дуже позитивний молодик, оскільки буде дуже хороший тригональний аспект Урану. У цей час можуть відбуватися, вважає він, великі та позитивні зміни. Також Меркурій входить у зодіакальний знак Водолія прямо 2 січня, повідомив він, і буде там знаходитися по 22 січня. Тому весь період між 2 січня та 26 січня, наголосив він, дуже сприятливий для дружніх зустрічей.

«Також на ретроградний Меркурій можна повторно складати сесію, все буде позитивно. Цей час дуже добрий для винахідників та найголовніше дружити, знаходити дружбу та організовувати зустрічі. Марс продовжуватиме йти за знаком Стрільця цілий місяць, тому нагнітатиметься міжнародна обстановка. Стрілець – це міжнародні відносини, а Марс – планета війни та агресії. Тому Путін і далі буде лякати нашу країну, що він нападе», – резюмував Влад Росс.

Оцініть статтю