У Польщі за дивних обставин зник українець: телефон Богдана весь час відключений

Про це в Facebook повідомила Людмила Ковальська. 25-річний українець поїхав на заробітки наприкінці квітня, а останній раз виходив на зв’язок влітку.

Як зазначила Людмила Ковальська, востаннє уродженець Волинської області виходив на зв’язок у липні з міста Торунь. Після цього його телефон весь час був відключений.

Жінка зазначила, що чоловік родом із села Іваномисль Камінь-Каширського району Волинської області. Всіх, хто володіє інформацією про чоловіка, просять повідомити в поліцію або за номером телефону +380971852858.

Випадків, коли з якихось причин заробітчани не тільки в Польщі перестали виходити на зв’язок з родичами – якщо не тисячі, то точно сотні.

Випадків пошуку заробітчан настільки багато, що вже прийнято рішення створити в соцмережах спеціальне співтовариство, яке б допомагало розшукувати таких людей. Але є й такі випадки, коли люди усвідомлено зникають.

Роблять це за сімейними обставинами, не хочуть спілкуватися ні з ким з рідних, викидають сім-карти і все. Деякі можуть уникати спілкування через борги.

Оцініть статтю