У школі її дражнuлu здоровuлою і Жuрафом, а зараз кожен другuй хоче з нею сфотографуватuся!

Сьогодні ми розповімо тобі історію довгоногої американки на ім’я Холлі Брут. Уже в 12 років зріст стрункою красуні перевищував 180 см. Холлі була не тільки вище ровесників, а й деяких вчителів-чоловіків.

Як тільки не обзивали її однокласники.

Дівчину називали і здоровилою, і Жирафом, і донькою Гуллівера.

Однак Холлі завжди трималася з гідністю. Вона 10 років грала в футбол, і 8 – в баскетбол, але і тут дівчинка зіткнулася з несправедливістю: врешті-решт її виключили з команди через високий зріст.

Брут НЕ таїла образи на жорстоких однолітків, але в один прекрасний момент вирішила змінити життя і переїхала в багатомільйонний Нью-Йорк.

А, як відомо, у Великому яблуці завжди знайдеться місце для дівчат із зовнішністю Холлі.

Сьогодні Холлі Брут 20 років. Вона вчиться проектуванню і працює моделлю.

За словами Холлі, в Нью-Йорку витає дух свободи. Тут і дихати легше! Місцеві жителі простіше дивляться на речі, а також лояльно ставляться до людей, які виділяються з натовпу.

До речі, сьогодні зріст Холлі Брут становить трохи більше 2 м, а довжина її ніг занесена в Книгу рекордів Гіннесса. Щоб бути точним, довжина її ніг – 125,7 см.

Це зовсім не заважає американці носити взуття з високими підборами. «Якщо я бачу в барі людину вищого зросту, я відразу ж підходжу до нього і завожу розмову», – ділиться життєвим досвідом Холлі. А таке буває нечасто …

Як бачиш, глузування однокласників не зламили дівчину, вона перетворила свою відмінну рису в гідність, а злісні коментарі на свою адресу сприймає з гумором.

У цьому ролику показано, як живеться дівчині з найдовшими ногами на Землі.

Оцініть статтю