Цей вітамін позбавить від випадіння волосся, зайвої ваги, омолодить шкіру і активізує роботу мозку!

Вітамін H – це насправді член великої родини вітамінів групи B – ви знаєте, як тіамін, рибофлавін, ніацин і кобаламін. Як частина такої групи, його часто називають біотин. Кожен вітамін групи B має ім’я, що позначає букву «B» і число, а вітамін H або біотин називають вітаміном B7.

Вітамін H зазвичай асоціюється зі здоров’ям волосся. Насправді, буква «H» в його імені фактично означає «haut» або «haar», а це просто означає «волосся» німецькою мовою. Так, іншими словами, вітамін H є вітаміном для волосся.

Цей вітамін цінується за здатність боротися з випаданням волосся і його витончення. Крім того, також відомо, що він запобігає передчасну сивину волосся. Через ці властивості, вітамін H додають в засоби для волосся.

Чи знаєте ви, що він також дуже необхідний нашій шкірі? Він омолоджує клітини шкіри, усуває запалення, прищі, псоріаз і інші проблеми шкіри.

Лікарі кажуть, що цей вітамін має багато інших переваг для здоров’я.

Ось деякі з найсильніших його властивостей:

  • Регулює рівень цукру в крові
  • Вітамін H здатний контролювати рівень цукру в крові. В результаті можна запобігти безлічі ускладнень гіперглікемії (надмірний цукор в крові).

Прискорює обмін речовин

Існують численні добавки для зниження ваги, які містять вітамін H. Це тому, що він ефективно прискорює обмін речовин, що дозволяє швидше позбутися від зайвої ваги. Підвищення рівня енергії також є результатом отримання достатньої кількості біотину, а не тільки більш швидкої втрати ваги.

Зниження ризику серцевих захворювань

Одним з багатьох факторів ризику серцевих захворювань є високий рівень поганого холестерину. Якщо ваш загальний рівень холестерину в крові ненормальний, тоді ви можете вважати вітамін H своїм кращим другом, тому що доведено, що він допомагає знизити рівень холестерину.

Поліпшить здоров’я головного мозку і нервів

Вітаміни B відомі своєю здатністю підтримувати здоров’я мозку і нервів. Оскільки вітамін H насправді є частиною цього сімейства поживних речовин, то не дивно, чому вчені говорять, що нам потрібно отримувати хорошу кількість вітаміну Н, щоб підтримувати нервову систему і мозок у відмінній формі.

Є ще багато інших переваг, які може запропонувати вітамін H. Щоб користуватися всіма ними, переконайтеся, що ви отримуєте достатню його кількість. Деякі з кращих джерел цього вітаміну включають:

  • М’ясні продукти, такі як печінка і нирки
  • Яловичина, свинина, курка і риба
  • Яєчний жовток
  • Сир і вершкове масло
  • Фрукти, такі як банани і малина
  • Горіхи, горіхові масла і горіхове молоко
  • Квасоля
  • Продукти з цільної пшениці

Джерело

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Оцініть статтю