ЦЕ ФАНТАСТUЧН0.Жінка в 65 років народuла четвірню. Як склалося їхнє жuття через 3 рокu?

На чтение 2 мин. Опубликовано 

В наш час вже не рідкість жінки які народжують дітей після 40 років. Для кого-то це дуже вдалий час, адже вона встигла побудувати успішну кар’єру, заробити грошей для майбутнього своїх дітей. А хтось всі ці роки безуспішно намагався завести дитину, і ось тільки зараз удача посміхнулася.

Героїня нашої сьогоднішньої статті, німкеня Аннегрет , стала мамою в 65 років, при тому, що вона вже виховала 13 рідних дітей і встигла виняньчив 7 онуків.

Ви запитаєте, що ж спонукало жінку в такому віці народити? Справа в тому, що Аннегрет сильно любить дітей і вона вирішила, що готова ще на одного малюка. Тим більше, що її наймолодша дочка, якій 10 років, давно хотіла маленького братика або сестричку.

Звичайно ж, лікарі говорили жінці про всілякі рu3ики, але незважаючи ні на що вона зважилася піти на ЕК0. А вже доля розпорядилася таким чином, що в родині народилося відразу чотири малюка.

Аннегрет працювала вчителькою, і всіх своїх дітей виховувала одна. А після народження четверні вона потрапила в Книгу рекордів Гіннеса.

Зараз життя цієї багатодітної сім’ї дуже насичене. Як тільки народилися наймолодші, вони всі переїхали до великого будинку.

Крім нього влада видала Аннегрет дві премії, а сама жінка, подейкують, уклала договір з одним з телеканалів, який отримав права на висвітлення життя сім’ї Рауніг.

Аннегрет нітрохи не турбується про своє майбутнє і абсолютно впевнена в тому, що зможе залишатися абсолютно здоровою ще дуже і дуже довго. Як зізналася сама викладачка, рішення такого роду вона прийняла, спираючись виключно на власні бажання і прагнення – і не спираючись більше необхідного на бажання оточуючих.

Джерело

Оцініть статтю