Через кілька місяців дівчuна повертається на місце автокатастр0фu. Те, що вона знайшла там, не піддається ніякuм поясненням!

На чтение 3 мин. Опубликовано 

Еріка Райт кожен день прокидається і дякує цей світ за те, що вони жива. Можливо, багато хто з нас не зрозуміють цього, але Еріка на мільйон відсотків знає, наскільки дорога життя. Адже її можна втратити за лічені секунди.

Ця дівчина була в міліметрі від смерті. в 2015 році Еріка їхала після тусовки зі своїми друзями. Вона розвезла кожного по домівках, і коли вона залишилася одна — сталося жахливе.

Раптова повінь. Машину тут же змітає з дороги. «О ні! Я не хочу вmuрати в машині! Я не хочу, щоб моя мама знайшла мене мерtв0ю в машині! » — мислила в цю жахлuву хвилину дівчина.

Машина Еріки була відкинута величезної «стіною води» в придорожню канаву. Автомобіль був притиснутий в вертикальному положенні до дерева, а його передня частина була опущена вниз до води. Вода піднімалася, а це означало, що, якщо дівчина не вибереться, вона потоне!

Райт спробувала вибити лобове скло, але їй не вистачило сил … Вода з кожному хвилиною була на рівень вище. Тоді Еріка вирішила, що потрібно лізти через люк, щоб потужну течію води виштовхнуло її з машини.

Коли її викинуло на землю, її руки і ноги, обличчя і тулуб були покалічені уламками. Еріка не могла зрозуміти, де вона знаходиться. Вона тільки пам`ятала, що намагалася вхопитися за все підряд: за дерева, гілки, незрозумілі предмети.

Але те, що було далі просто дивно! В протягом 4 годин Еріка боролася за своє життя! На другу годину такої боротьби вона була знайдена водієм екстреного реагування. Але єдине, що він міг зробити — це удари електричним струмом.

Але тільки слова самої себе допомагали Еріці залишатися живою. І, як тільки погода заспокоїлася, приїхали аварійні бригади, швидка допомога, поліція. Дівчині зробили ретельне медичне обстеження. У неї була вода в легенях, сильні пошкодження на всіх ділянках тіла, м`язи ніби руйнувалися.

Але це просто нереально! Як вона вижила? Це чудо, яке, ймовірно, викликано адреналіном. Райт розповідає, що фізичне одужання — це ніщо, в порівнянні з психічною травмою, з якої вона продовжує боротися і до цього дня.

Через кілька місяців Еріка вирішила повернутися на місце події. Вона подумала, що це допоможе зцілити її від душевної травми. Дівчина на місці катастр0фи побачила бічне дзеркало, яке анітрохи не було пошкоджено.

Але те, що вона ще знайшла, було дійсно чарами. Це був її золотий хрестик. Вона носила його протягом довгих років, а потім втратила. Еріка була вражена! Як так? Чому він з`явився тільки по автокатастр0фи?

Еріка Райт досі намагається зрозуміти, що ж сталося тієї ночі, чому на не вmерла, для чого вона вижила. Але єдине, в чому дівчина абсолютно впевнена, — Бог дійсно існує!

джерело

Оцініть статтю