Чоловік від вареників відмовляється, бо вони великі. Вимагає готувати по маминому рецепту – маленькі

Аня – зовсім ще молода жіночка, всього-то кілька місяців з новим чоловіком живе. Правда, в шлюбі вона не вперше, колись встигла вже розлучитися, виховує сина одна. І якщо бути зовсім чесними, другий шлюб у неї не шлюб, а так. Співжиття.

Зустріла чоловіка розведеного, і той в неї вчепився, як чорт в грішну душу. Тут же запропонував з’їхатися – і перебрався з речами в Аніну квартиру.

Така ось історія: благородно залишив житло колишній дружині, домовилися, що аліменти платити не буде, зате відмовиться від квартири в її користь. Спритні баби такий фінт часто провертають, після оформлення документів все одно аліменти вимагають.

Загалом, його гроші, що толку їх рахувати? Головне, питання з житлом він вирішив з Анею.

Вона-то щаслива була, нарешті мужик в будинку. Не такий, як її колишній. Не випиває. Не димить. Гроші не тринькає. Тому що їх немає.

А головне, не рветься без кінця ходити по кафе, подорожувати і культурно проводити час, затишний домосід, як сама Аня.

Прийшли Аню подружки відвідати, привітати з новим статусом та познайомитися з новою людиною в компанії. Аня сидить, вареники ліпить. Дівчата дивляться, це що? Крихітні, по два в ложку.

– Ань, ти скільки їх ліпити будеш? До ранку?

– Так, раніше ліпила звичайні, але чоловік такі любить!

Дівчата в подиві: навіщо їх такими робити, довго ж! Який сенс тоді возитися? Час зайвий є?

– Ви не розумієте, коли я звичайні ліплю, він не їсть. Його мама привчила, що треба маленькі, просить побалувати. Невже я Вовчику відмовлю? Він так просить, так любить їх!

– А він тобі допомагає їх ліпити? І взагалі по дому щось робить?

– Ну він же на роботі втомлюється!

Дівки дивилися на подругу і вони не могли розпізнати: начебто недавно з таким же бовдуром розлучилася. Сама не втомлюється хіба?

І хіба люблячий чоловік вимагав би від втомленої жінки вареників розміром з нігтик? Так він сам би їй вареників наліпив і масаж ніжок зробив! Але Аня поки в ейфорії, що є, кому вареники ліпити.

Оцініть статтю