Щойно! Арахамія увірвався: позачергове скликання ВР. Все дуже серйозно – повинні відповідати за вчинки!

Голова фракції Слуги народу Давид Архамія ініціював позачергове засідання Верховної Ради через нові факти у справі про участь у ДТП нардепа Олександра Трухіна.

«Я ініціюю проведення позачергового засідання Верховної Ради, на якому ми маємо заслухати міністра внутрішніх справ, генерального прокурора та голову ДБР у справах народних депутатів», – йдеться у заяві Арахамії, яку розповсюдила речниця СН Юлія Палійчук.

Арахамія заявив, що останнім часом у правоохоронних органах накопичилося багато питань у справах народних депутатів Трухіна, Кузьміних, Воронька, Дмитрука, Порошенка, Медведчука, Юрченка та Дубневича.

Жодна політична сила не повинна покривати цих людей, вони мають понести відповідальність за свої вчинки.

Ми вдячні журналістам та правоохоронцям за підтримку нас у цій позиції. Вважаю, що такий підхід має стати основою діяльності всіх політичних сил, незалежно від кольорів.

Тому я ініціюю проведення позачергового засідання Верховної Ради, на якому ми маємо заслухати Міністра внутрішніх справ, Генерального прокурора і голову ДБР щодо справ народних депутатів. Ніхто з них не повинен ховатися від відповідальності за депутатським мандатом чи партійним квитком. Закон один для всіх!

Позачергове засідання у справі Трухіна ініціював також колишній спікер парламенту Дмитро Разумков.

«Сьогодні направив листа на голову Верховної Ради з вимогою скликати позачергове пленарне засідання парламенту для розслідування участі народного депутата від фракції Слуга народу Олександра Трухіна у ДТП, а також ймовірної спроби дати хабара співробітнику поліції», – написав він у своєму Facebook.

Напередодні видання Українська правда оприлюднило відео після ДТП за участю Трухіна.

Депутат пропонував патрульному гроші і намагався залишити місце події, кажучи, що «зараз тихенько піде в ліс». Це підтверджують записи з камери поліцейського.

Він також заявляв, що «поговорить» із головою МВС Денисом Монастирським.

Оцініть статтю