Щойно! Пентагон. На Цю Заяву Від США В Україні Чекали Давно

Американський генерал згадав про Будапештський меморандум! Нарешті хоч хтось згадав, хоч під час виступу!

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі заявив (дивіться на відео), що Україна має право бути незалежною, і що вона є незалежною з 1991 року, і незалежність і недоторканість кордонів Україні гарантує Будапештський меморандум.

«Росія підписала Будапештський меморандум у 1994 році, разом зі Сполученими Штатами та Великобританією, який гарантував територіальну цілісність і незалежність України», — нагадав генерал Міллі.

«Політика уряду США — продовжувати підтримувати незалежну Україну. І ми продовжуємо наші зусилля, щоб покращити їхні можливості себе захистити».

Марк Міллі закликав Росію до деескалації напруги та діалогу.

Тим не менш, він повторив раніше цитовані джерелом CNN слова Байдена, що взимку, коли ґрунт і вода повністю замерзають, тримільйонний Київ стає легкою ціллю для ворожого війська.

Але атака не буде для Росії дармовою, вважає генерал: українська армія з 2014 року, коли Росія незаконно захопила Крим, стала сильнішою, і росіян ждуть великі втрати військової сили.

На зображенні може бути: 1 особа та текст «Pentagon 1:15 PM ET ር 444 BREAKING NEWS MILLEY: "WE STRONGLY ENCOURAGE RUSSIA TO STAND DOWN" Gen. Mark Milley Joint Chiefs Chairman 1IIII CNN NEWSROOM»

Тетяна Висоцька

Оцініть статтю