Щойно! Правда відкрилася: масові зворушення в центрі Києва! Національна поліція викрила – що відбувається?

У неділю, 30 січня, в столиці затримали осіб, які планували масові заворушення в центрі Києва для дестабілізації ситуації в Україні. Організатори планували залучити до акції 5 тисячі осіб.

Одним зі сценаріїв агресії проти України є проплачені насильницькі масові акції, які використовуються як елемент гібридної війни. Про це в ефірі програми “Свобода слова” на каналі ICTV заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

“Планування масових заворушень в Україні є інструментом гібридної війни”, – заявив Монастирський.

Він наголосив, що зазначена подія, фактично, є приводом викривити гарантоване Конституцією право на мирне зібрання. “Вона належить до інструментів гібридної війни”, — підкреслив очільник правоохоронного відомства. Міністр повідомив, що слідство працює над встановленням замовників масових заворушень у центрі Києва для дестабілізації ситуації в Україні

Нагадаємо, що тисячі “тітушок” мали влаштувати бійки в центрі Києва. Також у Національній поліції заявили, що затримали групу зловмисників, які планували влаштувати масові заворушення в Україні, підозри вже отримали двоє людей, проте причетність громадян нашої країни до іноземних спецслужб наразі не встановлено.

“Було затримано групу осіб, яка планувала масові заворушення в центрі столиці. Сценарій був такий: тисячі “тітушок” мали влаштувати бійки в центрі Києва – з кров’ю (зокрема бутафорською), підпалом автомобілів та шин. Їх число мало скласти 5000. Вони повинні були битися з поліцією, це планувалося заздалегідь.Заздалегідь була заготовлена ​​бутафорська кров, яка нібито пролилася серед активістів.Акції протесту мали розпочатися сьогодні вранці під Офісом президента.Там планувалися зіткнення з правоохоронцями.Організатори шукали учасників акцій за гроші”, – розповів Клименко.

Затримані мали досвід роботи у правоохоронних органах. За словами міністра МВС Дениса Монастирського, провокатори, не виключено, пов’язані з Росією. Також вивчається зв’язок підозрюваних із військовими формуваннями “ДНР” та “ЛНР”, а також Росією. За версією поліції, учасники акції намагалися видати себе за “націоналістів”, які висували провокаційні гасла, пов’язані з “війною до переможного кінця” та “наступом на Крим та Донбас”. Також серед гасел були й такі, що безпосередньо стосувалися президента. Наприклад, що Зеленський не виконав своїх обіцянок.

Оцініть статтю