Якою в Україні буде погода на Новий рік: прогноз на 31 грудня

Найхолодніше буде на півночі країни.

Прогноз погоди на Новий рік дещо змінився. Так, 31 грудня 2021 року в Україні прогнозують люті морози.

Про це свідчать дані “Погода УНІАН“.

Згідно з прогнозом, найсильніші морози очікуються на півночі країни – у Чернігівській та Сумській областях у новорічну ніч буде до мінус 24-25°. У Київській, Житомирській та Рівненській – до 19-22° морозу, а у Волинській та Черкаській очікується – до 16-17°. На решті території буде значно тепліше: 7-12° морозу, на крайньому сході та місцями на півдні – до мінус 5°.

Вдень 31 грудня також у більшості областей очікується мінусова температура. На півночі країни буде 10-17° морозу, у центральних областях 4-12°, на південному заході 4-7°, на півдні 2-4° нижче нуля. Найтепліше буде в Криму і на крайньому сході – до +1-4°.

У Києві 31 грудня вдень буде 13° морозу, а у новорічну ніч аж до мінус 22°.

Водночас в Укргідрометцентрі, такий прогноз погоди назвали неточним і наголосили, що наразі важко спрогнозувати, якаю буде погода на Новий рік. “Повторюємо, що найточніші прогнози погоди це на 1-5 доби. Саме через це УкрГМЦ поки що ще не дає коментарів з приводу того, яка буде погода у новорічну ніч, треба ще трохи почекати, тому що дана інформація не є точною, а отже може носити лише орієнтовний характер”, – заначили в Укргідрометцентрі.

Нагадаємо, раніше синоптики дали прогноз погоди на зиму 2021-2022 в Україні та повідомили, що вона буде теплішою за попередні, а найбільш аномально теплим стане січень.

Оцініть статтю