Якщо ви помічаєте ці 10 речей навколо себе – це свідчить про швидке поповнення гаманця. У мене дійсно все співпало…

Прикмети були придумані не випадково. Це спостереження наших предків, які завжди здійснювались. Саме тому багато хто до цих пір вірить в їх дієвість. Але є і ті, що відносяться до даної теми дещо скептично.

Так чи інакше, але існують повір’я, які свідчать про швидке поповнення гаманця. Є прикмети, які вже перестали працювати. На це є маса причин. Наприклад про погоду – незаперечний той факт, що за останній час клімат дуже змінився і, відповідно, природа теж.

Джерело:osoblyva.com

Але не всі ж спостереження пов’язані з погодою. Багато з них притягують фінансову незалежність і матеріальний прибуток. Іноді ми просто не звертаємо увагу на дрібниці життя, які безпосередньо вказують на збільшення грошового потоку. Отже, щоб ваш гаманець ніколи не залишався порожнім, намагайтеся бути уважнішими до дрібниць.

1.Наше тіло завжди вказує на будь-які зміни в житті, в тому числі і на прибуток. Коли свербить долоня лівої руки, це обіцяє грошовий додаток в самий найближчий час.

2. Якщо деяку частину свого доходу безкорисливо віддавати тим, хто потребує грошей, ви ніколи не залишитеся без грошей. Але важливо пам’ятати, що ділитися частиною грошей потрібно від душі, а не тільки для того, щоб вони знову до вас повернулися в подвійному розмірі.

2. Ваш будинок – це теж джерело енергії. Якщо в ньому накопичилося занадто багато непотрібного мотлоху, він може забрати всю позитивну енергетику, позбавивши вас прибутку. Щоб у вашому домі завжди був матеріальний достаток, необхідно час від часу наводити порядок, а можна навіть захопитися фен-шуєм.

4. Різні статуетки відмінно притягують гроші: наприклад, жаби, які сидять на монетах, бог Хотей, який, згідно з фен-шуєм, за короткий проміжок часу здатний притягнути багатство до свого володаря.

5. Кімнатні рослини не тільки красиво підкреслюють інтер’єр, але і притягують матеріальні блага. Грошове дерево – поширена рослина, про яку знають всі. Але не тільки воно здатне принести в будинок прибуток. Якщо у будь-якої рослини у вашій квартирі з’явився новий бутон, то вас неодмінно чекає дохід, і досить значний.

6. Звертайте увагу не тільки на предмети домашнього вжитку, а й дивіться під ноги на вулиці. Будь-яка монетка, неважливо, якого номіналу, підківка або прикраса, побачена на вулиці, вказує на швидкий прибуток у фінансовій сфері.

7. Метелики – не тільки дивовижно красиві комахи, але також джерела доходу. Але побачити метелика на вулиці – справа не важка, вона не обіцяє нічого надзвичайного. А ось якщо через відкрите вікно до вас в будинок залетить ця прекрасна комаха – це безперечно до грошей. Тому в теплий сезон залишайте вікна відкритими якомога довше.

8. Пташка залишила пocлід? Абсолютно кожен знає, що це на щастя. І не просто на щастя, а до великого грошового прибутку. Якщо з вами раптом трапилася ця, на перший погляд, прикра ситуація, не засмучуйтеся і не зліться, а чекайте припливу фінансів.

9. Людям, які заборгували певну суму грошей, варто віддавати борги до обіду. Це посприяє якнайшвидшому вирішенню фінансової кризи і допоможе поліпшити своє матеріальне становище.

10. Ще одна досить проста прикмета, яка притягує гроші в будинок – класти під килимок монетку і тримати квартиру в чистоті, щоб всі грошики йшли в будинок.

Оцініть статтю