Яценюк Не Витримав І Висказав Все! «Володимир Зеленський Повинен Негайно…»

Володимир Зеленський повинен негайно відреагувати на заяви Путіна, давши відповідь публічно в українських і міжнародних медіа. Це має бути не кількагодинний марафон, а чітка і коротка лекція Путіну на тему «Україна не Росія».

Ми не єдиний народ! Коли у Києві будували храми, на місці Москви вовки на болотах завивали.

Український вибір — це не путінські медведчуки.

Український вибір — це вступ до Європейського Союзу і НАТО.

Росія і Путін — міжнародний злочинець, а не посередник. Крим, Донецьк, Луганськ — це Україна. Ми захищали і будемо захищати Україну!

p/s

Путін вимагає у Заходу гарантій безпеки для Росії. Не Захід вимагає від Росії: покинути територію України і забратись з Криму, Донецька та Луганська, з Грузії і Придністров’я, припинити підтримувати диктаторські режими Лукашенка, Ассада та інших, звільнити Олексія Навального, віддати під міжнародний суд всіх, хто вбивав українців, збивав літак МН17, хто вчиняв злочини в ПВК «Вагнер», вбивав і отруював опозиціонерів в Росії та Великій Британії. Не Захід вимагає зупинити енергетичний шантаж ЄС і України через різні «Потоки», повернутись до виконання всіх міжнародних угод з контролю за розповсюдженням зброї, як, наприклад, CFE, проводити справжні вибори в Росії, а не призначати переможців.

Саме таким має бути текст угоди, яку США, ЄС і НАТО повинні негайно відправити Путіну!

І домогтись її підписання й виконання.

Інакше «вільний світ» і «демократія» стануть забутими історичними висловами, про які будуть розповідати відвідувачам в музеях Росії та Китаю.

Арсеній Яценюк

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів та висловлювання думки, але прагне публікувати різні погляди.

Оцініть статтю