Історична подія! Вже офіційно: новий союз. Зеленському вдалося – українці аплодують!

Завтра буде створений Альянс Трьох під назвою «УПА» (Україна-Польща-Англія). Його офіційно оголосять Зеленський (Президент України), Джонсон (Прем’єр Великої Британії) та Моравецький (Прем’єр Польщі), пише блогер Євгеній Прокопишин.

Відразу після цього Польща розпочне, а Британія продовжить поставки різного озброєння Україні (сьогодні поляки це офіційно підтвердили). А сьогодні Велика Британія має оголосити нові санкції проти РФ (досить символічні, але показові).

Новий Альянс виник досить недавно – в грудні Зеленський це запропонував Дуді й Джонсону, провели кілька раундів переговорів на різних рівнях, і уже в січні про все домовились.
Альянс вигідний усім 3-м країнам, тому і вийшло так швидко домовитись. До речі, тут також потрібно подякувати й РФ, яка почала погрози військами та саме цим скористався Зеленський (ще восени домовитись про такий Альянс було майже неможливо), так що +1 бал летить нашому агенту Пу в Москві

Коротко поясню вигоду усіх країн:

— Україні потрібні союзники для стримування РФ, яка буде розуміти, що воювати 1 на 1 з Україною це одне, а воювати з Україною, коли Велика Британія і Польща (а також ще США) щоденно будуть літаками й кораблями постачати Україні озброєння і техніку, це зовсім інша історія, бо це затягне війну надовго, а для РФ це смерть, у неї є шанси лише у швидкій переможній війні

— Польща ненавидить РФ не менше за нас (а насправді навіть більше, вони і нас не особо люблять, якщо чесно), вона уже межує з РФ і це уже серйозна загроза, а якщо Україна паде, то кордон з РФ зросте в рази, і це знову зробить Польщу зажатою в тиски між Москвою та Берліном, який тоже під РФ, тому сильна Україна зараз в інтересах Польщі як ніколи раніше
— Британія після виходу з ЄС відновила свій суверенітет (членство в ЄС відбирає в країни майже весь суверенітет) і тепер намагається відновити свою Імперію, але в оновленому вигляді, і розпочала вона це робити на Сході Європи (з Польщі та України, і ще є плани на Прибалтику та Словаччину), яку хоче взяти під свій контроль, щоб цим «буфером» між РФ та Західною Європою тиснути і на РФ, і на Брюссель, що поступово дозволить взяти під контроль і їх з перспективою впливати на Середню Азію та все Середземномор’я (до речі, за рахунок України британці хочуть вирішити свої продовольчі проблеми, рік тому навіть була підписана відповідна угода), тому сильні Польща і Україна зараз в інтересах Великої Британії.

Крім того, підтримку з боку Великої Британії ми бачимо й поза можливими угодами.

Британія заявила, що запровадить санкції проти компаній і людей, які мають найближчі зв’язки з Кремлем, якщо Росія вживатиме військові дії проти України.

Про це заявив міністр фінансів Саймон Кларк, повідомляє “Європейська правда”.

“Ми дуже чітко дали зрозуміти, що якщо Росія вживе подальших дій проти України, то ми ще більше посилимо режим санкцій проти тих компаній і людей, які мають найближчі зв’язки з Кремлем”, — сказав Кларк.

Британський уряд цього тижня представить нове законодавство, щоб розширити сферу санкцій, які він може застосувати до Росії, щоб спробувати стримати агресію проти України.

Британія ввела санкції щодо близько 180 осіб і 48 організацій після того, як Росія анексувала Крим в 2014 році.

У списку санкцій шість осіб, яких Британія вважає наближеними до Путіна: бізнесмени Юрій Ковальчук, Аркадій Ротенберг і Ніколай Шамалов, колишній офіцер КДБ Сергій Чемезов, секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев і глава Федеральної служби безпеки Олександр Бортніков.

Санкції дозволяють Британії заморозити індивідуальні активи та заборонити особам в’їзд до Сполученого Королівства.

Вони також забороняють будь-якій особі мати справу з цінними паперами або інструментами грошового ринку, що передаються після 2014 року, терміном погашення понад 30 днів, випущеними Сбєрбанком, банком ВТБ, Газпромбанком, Зовнішекономбанком (ВЕБ), Россільгоспбанком, ОПК Оборонпром, Об’єднаною авіабудівною корпорацією, Уралвагонзаводом, “Роснефтью”. “Транснефтью” або “Газпром Нефтью”.

Речник Кремля Дмітрій Пєсков заявив, що загроза санкцій буде рівнозначна нападу на російський бізнес. Він сказав, що такі дії зашкодять британським компаніям, і попередив, що Росія відповість.

Оцініть статтю