Історuчнuй указ! Зеленський знlс – у ЄС підтрuмають: олігархu тpемтять – жоден не втече. Брав0!

Президент Володимир Зеленський на останньому засіданні РНБО поставив завдання відпрацювати механізм взаємодії з міжнародними та іноземними партнерами для того, щоб статус олігарха та пов’язані з ним обмеження не залишалися виключно в межах країни.Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська в ефірі телеканалу “Рада”. Пише korupciya.com

“Одне з завдань, яке поставив президент на останньому засіданні РНБО – це відпрацювати механізм взаємодії з нашими міжнародними та іноземними партнерами з тим, щоб статус цей олігарха та обмеження не залишалися виключно в межах нашої країни.

Тобто, щоб наші партнери також реагували, так само встановлювали додаткові контролі щодо активів і діяльності таких осіб за кордоном. Ми над цим будемо працювати”.

Малюська очікує, що статус олігарха “автоматом” призведе до перешкод ведення бізнесу за кордоном.

Але влада хоче, щоб це було правильно та юридично врегульовано.

На фоні цього хочеться знову повернутись до одного з таких героїв історії. Гетьман і далі «бігає» по Європі, типу «по міжнародних зустрічах». І вкотре намагається сказати всім, що він не ховається від закону, він вирішує проблеми. Але свої чи країни?

Ось до прикладу,Порошенко вчора прибув в Брюссель, що сьогодні підтвердила його партія. Саме в Брюсселі сьогодні проходять переговори НАТО-РФ по безпеці в регіоні. Пише блогер Євген Прокопишин.

А тим часом американське видання «Politico» вийшло зранку з цікавим матеріалом під назвою «OLIGARCH CRASHES BRUSSELS TALKS» (Олігарх зриває Брюсельські переговори).

В цій статті автор прямо називає Порошенка — українським олігархом, та пише про те, що він приїхав у Брюссель для того, щоб зустрітись з високопоставленими чиновниками (не уточнюється чиїми саме: європейськими, американськими чи можливо російськими) і поскаржитись їм на «політичні переслідування в Україні» (там також коротко описана суть справи, по якій Порошенка і переслідує слідство).

При цьому автор прямо пише, що олігарх Порошенко вибрав абсолютно непідходящий час для своїх соплей, тому що партнери України в НАТО зараз займаються її захистом від РФ, а тут приперся олігарх зі своїми особистими проханнями:

ЦИТАТА: – «Якщо коли-небудь був слушний момент, щоб нагадати всім про те, що Україна все ще фактично є олігархією, то явно не зараз … Для західних держав увага до внутрішньополітичних чвар України буде глибоко небажаним відволіканням від зусиль згуртувати всіх союзників по НАТО для протистояння Путіну».

Ось так Порошенко їздить по Європі з «дипломатичним турне», випрошуючи там в усіх своїх друзів захистити його від в’язниці, а нам тут він сам і його депутати/адвокати розповідають про те, як «гетьман відстоює українські інтереси в Європі» — ні, я розумію звісно, що цей олігарх давним давно вважає, що він і є Україна, але в реальності все інакше…

Оцініть статтю