0це Так По3ор На Всю Країну: Військова-Жіночка, Яка Була Поруч З Зеленським В Новорічну Ніч Зробила Шoкyючuй Пост В Фб

У новорічному привітанні президента Володимира Зеленського були присутні українці, які за підсумками минулого року відзначилися неабиякими досягненнями.

Це спортсмени, громадські діячі, вчителі, лікарі та багато інших. Проте, як виявилося, військовослужбовців, які також завітали на урочистий вечір, заганяли туди наказом.

31 грудня глава держави виступив зі щорічним зверненням із нагоди святкування Нового року.

На відео, яке триває 22 хвилини, присутні “українці, які відзначилися суспільно важливою діяльністю, неабиякими досягненнями та показали виняткові результати”.

“Я говоритиму не про те, що було зроблено, а про тих, хто це зробив. І не тільки цього року. А хто весь час незалежності будує і творить Україну. Наші люди. Звичайні громадяни. Хоча ні. Наші неймовірні люди і громадяни України”, – наголосив президент.

Серед гостей заходу також була старша сержантка Збройних сил України Наталія Борисовська, яка пішла в армію у 20-річному віці. Із серпня 2014 року вона воює на фронті, командувала відділенням розвідки і навіть зіграла весілля на передовій.

Поява військової у Маріїнському палаці викликала обурення серед частини прихильників п’ятого президента Петра Порошенка. Ось, наприклад, коментар Наталії Павлюк:

Чому древні єгиптяни перестали будувати піраміди: названо одну з найважливіших причин

Навколо привітання Зеленського спалахнув скандал: сержантка ЗСУ заявила, що прибула на захід “за наказом”

“Бог вас покарає за продажність… я вам цього не бажаю, але Журавель та його побратими, вони всі бачать… як вам там у Зеленського, добре смакувало… не поперхнулися?” – написала жінка.

У мережі розкритикували військову ЗСУ через вітання президента
У мережі розкритикували військову ЗСУ через вітання президента
У мережі розкритикували військову ЗСУ через вітання президента

У результаті після низки гнівних коментарів Борисовська опублікувала пост, в якому розповіла, що через участь у зйомках президентського привітання від неї у Facebook почали відписуватись друзі. Також жінка заявила, що не могла відмовитись від поїздки, оскільки це був наказ військового командування.

Навколо привітання Зеленського спалахнув скандал: сержантка ЗСУ заявила, що прибула на захід “за наказом”

“Була, є і буду проти Зе. “Друзі” видаляються, ой, як невдобно. Якщо немає розуміння, що я чинна військова, і то було розпорядження, ну шо сказати, щось вибірково ви “молитеся за сонечок”, – написала вона.

Борисовська розповіла, що відвідала захід через наказ

Цю інформацію також підтвердив командир підрозділу снайперів Сергій Варакін. “Повторю для людей із дуже маленьким мозком або далеких від армії. Накази ніхто не збирався порушувати, тому й потрапила вона на той захід, як і багато хто з тих, хто там був”, – зазначив він.

Інформацію підтвердив снайпер Сергій Варакін

“Виявляється, я була героєм на війні тільки тоді, коли була до смаку політичним уподобанням, ну а так, я зрадниця цілої держави”, – поскаржилася Борисовська.

OBOZREVATEL

Оцініть статтю