20 хвилин тому! Суд переніс розгляд справи – Порошенко у той час був відсутній. Матеріали не надійшли!

Київський апеляційний суд переніс на 11 лютого розгляд скарги на рішення Печерського райсуду столиці про обрання запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання ексглаві держави, народному депутату Петру Порошенку у зв’язку з тим, що до суду не надійшли матеріали справи, про це оголосив головуючий суддя, повідомляє Укрінформ.

Матеріали кримінального провадження з Печерського райсуду столиці не надійшли. З причин, які не залежать від колегії суддів. У зв’язку з цим провести сьогодні апеляційний розгляд за поданими апеляційними скаргами неможливо. Колегія суддів знімає дану справу з апеляційного розгляду та призначає нову дату судового засідання, яке відбудеться 11 лютого 2022 року об 11 годині, – оголосив головуючий суддя.

У цей час на засіданні був відсутній сам Петро Порошенко, а також і його адвокати та прокурори. Водночас під судом прихильники п’ятого президента влаштували мітинг на його підтримку, у якому взяв участь і Порошенко. Під судом зібралися близько 150 осіб. Активісти поряд із входом до Київського апеляційного суду змонтували сцену, з якої виступали представники партії «Європейська солідарність» та народні депутати.

Нагадаймо, що Печерський райсуд 19 січня обрав Порошенку запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Крім того, суд поклав на Порошенка низку процесуальних обов’язків: не відлучатися з місця проживання, здати слідчому на зберігання паспорти та прибувати до слідчого за першим викликом. Термін дії ухвали – до 19 березня.

У суді 17 січня прокурор просив застосувати до Порошенка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 1 млрд грн.

20 грудня 2021 року Порошенку підписали  підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 111 ККУ (державна зрада) та ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 258-3 ККУ (сприяння діяльності терористичної організації) у зв’язку з закупівлею вугілля з окупованих територій сходу України у 2014-2015 роках.  

Джерелоkorupciya.com

Оцініть статтю