20 хв тому!Витягайте все з панчохів і заначок: нардепи вирішили накопичення українців повністю перетрусити – що задумали

Уже давно в команді президента займаються реформою по «податкової амністії», яка була і в передвиборній кампанії Володимира Зеленського.

Тепер у Верховній Раді вже підтримали відразу кілька законопроектів глави держави, які стосуються такої реформи. Варто зазначити, що мова йде і про накопичення в «готівці», які українці зберігають «під матрацами», передає новинний портал SUD.UA.

Суть податкової амністії полягає в тому, що без штрафів і пені українці можуть задекларувати кошти і майно, джерела якого вони не можуть підтвердити.
При цьому доведеться сплатити податок державі. Ось тільки в нових законопроектах також мова йде про накопичення в готівковій формі

Глава Податкового комітету Верховної Ради України Данило Гетманцев відзначив, що за останні роки в Україні громадяни стали збирати кошти без контролю. тепер же вони зможуть віднести ці гроші в банк, заплатити 5 відсотків від накопичень (якщо мова
йде про активи – 9 відсотків) і зробити їх легалізованими.

Ось тільки в виведенні до відповідного законопроекту представники Головного науково-експертного управління Верховної Ради не побачили пояснення того, чому українці повинні платити податок за легальні засоби. Наприклад, якщо з «білою» (Офіційної зарплати) людина накопичував собі певну суму. Тобто, законно зароблені гроші в один момент можуть стати “незаокнними”

Слід зазначити, що при отриманні офіційної заробітної плати громадяни вже платять податок державі. Тобто, в даному випадку створюється враження, що уряд хоче, щоб громадяни платили такий податок двічі. Ймовірно, в Надалі цей законопроект все ж ще буде переглянутий.

джерело

Оцініть статтю