В ці хвилини! Порошенка злuлu – вся nравда, на Прямому такого не покажуть! Гетьман в ауті – rаньба

Повідомлення про підозру у державній зраді колишньому президенту України Петру Порошенку стало для телеканалу Прямий головною подією року, що минув. Хоча лідер «Європейської солідарності» кілька тижнів тому продав канал медіахолдингу «Вільні медіа» та навіть отримав заборону на втручання у його редполітику, інформаційна картина на Прямому не змінилася.

Про це йдеться в матеріалі Детектор Медіа. Пише korupciya.com

Політичні соратники б’ють на сполох

“Від моменту, коли Державне бюро розслідувань оголосило Петру Порошенку про підозру у державній зраді та «сприянні діяльності терористичних організацій», в ефірі Прямого панує трагічний настрій. Як працівники, так і левова частка гостей провадять єдиний наратив: оскаженілий від безкарності Зеленський, як уміє, душить лідера демократичної опозиції. Але той, як і годиться носію європейських цінностей, не планує здаватися і продовжує боротьбу за Україну“, – з’ясували журналісти.

Заяви про тиск влади на Петра Порошенка на Прямому робили буквально всі, хто зміг дійти до ефіру Прямого в добу передноворічних відпусток. Не встигли Порошенкові повідомити про підозру, як соратник п’ятого президента Олександр Турчинов, який виконував обов’язки глави держави до його обрання, на брифінгу 20 грудня в ефірі Прямого сказав:

«Зеленський та його команда […] скеровують усі сили на боротьбу […] із лідером української опозиції […] — Петром Порошенком».

Не стримувався і співголова фракції «ЄС» у парламенті Артур Герасимов. За його словами, розміщеними на ютубканалі Прямого окремим відео, Зеленський підступно завдав удару саме тоді, коли п’ятий президент «у різних столицях світу працює над зміцненням міжнародної коаліції на підтримку України».

“Згодом схожі за змістом заяви оприлюднили нардепи від «ЄС» Володимир Ар’єв («це — чистий кремлівський сценарій», «Кремль відкорковує шампанське»), Ростислав Павленко («шлях капітуляції») та решта парламентарів від партії Порошенка. Серед представників інших політичних партій у нищівній критиці чинної влади були помічені представники «Голосу» Кіра Рудик, Роман Костенко та Інна Совсун, які і до того були завсідниками етерів Прямого. Всі ці заяви були зроблені в етерах проєктів, присвячених повідомленню про підозру Петру Порошенку, однак, продубльовані окремими відео з гучними заголовками та колажами, які так чи інакше висміюють постать Зеленського”, – пише видання.

Порошенко не здасться!

Не забували на «незалежному» від Порошенка Прямому надавати слово і самому лідеру «Євросолідарності». В етері оперативно з’являлися всі новини, пов’язані з діями п’ятого президента. Ось, наприклад, 21 грудня на офіційній сторінці у фейсбуці з’являється відеовідповідь Порошенка Зеленському, яка доволі швидко, без купюр, публікується і на ютубканалі Прямого.

“Є тут і про «дипломатичне турне», у яке лідер «ЄС» вирушив паралельно із оголошенням йому підозри, і про «стурбованість міжнародних партнерів» через «переслідування опозиції». Щоправда, у цьому відео, наприклад, цитується допис у твіттері амбасадорки Великої Британії в Україні Мелінди Сіммонс, яка закликала українську владу «розглянути справу незалежно, неупереджено та професійно». Ви теж не бачите тут озвучених закадровим голосом слів про «стурбованість» і «переслідування»?

Подали й виступ Петра Порошенка на «міжнародній конференції у Польщі». Але чи не найбільш епічним відео можна вважати викладений 23 грудня відеоролик під заголовком «Підсумки робочого візиту Петра Порошенка до Польщі». По-перше, прізвище лідера «ЄС» тут написане великими літерами, по-друге, до відео додані лише хештеги #Прямий і #Порошенко. А як же Польща, дипломатія, міжнародний імідж України? У самому ж відео Петро та Марина Порошенки стоять просто посеред вулиці і розповідають про результати поїздки у єдиний, помітний у кадрі, мікрофон. Звісно ж, Прямого. Чому коментарі щодо важливого етапу «дипломатичного турне» не записували представники бодай якихось інших українських чи польських медіа, залишається незрозумілим. Та і запис поважних політиків просто посеред засніженої вулиці не виглядає добре спланованим підходом до преси”, – підсумовують журналісти.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

В ці хвилини! Порошенка злuлu – вся nравда, на Прямому такого не покажуть! Гетьман в ауті – rаньба
Цей карапуз ще ходuть в підгузнuках, але тількu погляньте як він танцює!