“Грабуєш країну у вишиванці – це ПАТРІОТИЗМ” Жорстка заява Данилка рве мережу,1000 перепостів та лайків…

Данилко різко висловився про українську мову: такого не очікували

Людина може залишатися справжнім патріотом України незалежно від мови, на якому він спілкується, будь то російська чи українська. Однак громадяни країни знати державну мову зобов’язані

Такою думкою в інтерв’ю «Обозревателю» поділився відомий артист і шоумен Андрій Данилко, подискутувати на тему мовного питання в Україні, а також торішнього скандалу за участю музиканта Олега Скрипки, який заявив про необхідність створити гетто для тих, хто живе в Україні, не знаючи державного мови.

Вірка Сердючка

На питання, в чому ж полягає його власний патріотизм, артист відповів, що перш за все це почуття любові.

«Я люблю своїх людей, люблю Україну і все хороше, що тут відбувається. Я пишаюся тим, що я українець. І не в мові тут справа. А в отношении. Якщо ти у вишиванці грабуєш країну – це патріотизм? Або стикаються людей, але при цьому говориш українською мовою? Це теж патріотизм? », – поцікавився Данилко.

В ході бесіди співак зазначив, що вважає своїм обов’язком громадян України знати державну мову.

«Хотів би поміняти ставлення до харчування, алкоголю. Я можу два дні протриматися. Але потім – то компанія, то який-небудь привід. Навіть на роботі буває. Гості заходять в гримерку: одна чарочка, друга, і вже не можеш зупинитися. Звичайно, нічого в цьому хорошого немає. Впливає і на здоров’я, і ​​на зовнішній вигляд. Якщо перераховувати всі болячки, які приходять згодом, то … Напісивайте. Зрозуміло, що вже не 15 років. Я дивуюся, як раніше ми в гуртожитку гуляли: була мода на польські міцні напої, всі види хотілося спробувати. Чорт зна що, хімія. Пили ввечері, а вранці вже на парах. Як ?! », – заявив Данилко.

Джерело: politeka.net

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Грабуєш країну у вишиванці – це ПАТРІОТИЗМ” Жорстка заява Данилка рве мережу,1000 перепостів та лайків…
Лавров пригрозив масштабним конфліктом у Європі через ракети НАТО в Україні