“Затхла Московія, що сидить у болотах… Росії і Радянського Союзу не було, якби не Україна”: Арестович жорстко відповів на заяву Путіна про Леніна-засновника (відео)

Спікер української делегації в ТКГ і позаштатний радник глави Офісу президента Олексій Арестович зробив чергову нестандартну заяву, цього разу відреагувавши на недавнє висловлювання президента РФ Володимира Путіна. На прес-конференції в четвер той в черговий раз спробував “поміркувати” на тему української історії.

Арестович в інтерв’ю сайту Politeka заявив зворотне. За його словами, це Україна причетна до створення Радянського Союзу і Росії, а не навпаки.

“Якби не Україна, то не було б ніякої Російської імперії, яку придумав Феофан Прокопович, ректор Києвом-Могилянської академії, який вас, ідіотів Романових, переконував на всю Московію в тому, що треба проголошувати себе Росією, тому тільки тоді ви отримаєте хоч якесь визнання в світі. Затхла Московія, що сидить в болотах”, – сказав він.

За словами Арестовича, без таких особистостей, як, наприклад Іван Мазепа, Москви “і близько б не було”.

“Хто вам Академію наук створив, придурки? Розумовський, теж Полтавський хлопець, що ви нам розповідаєте про вашу Росію? Росії і СРСР би не було, якби не Україна. Ми автори цих двох імперій. Ви власної історії не знаєте, балбеси”, – додав спікер української делегації на мирних переговорах по Донбасу.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Затхла Московія, що сидить у болотах… Росії і Радянського Союзу не було, якби не Україна”: Арестович жорстко відповів на заяву Путіна про Леніна-засновника (відео)
Раптово пішов з життя учасник “Холостячки”, чоловікові було всього 34 роки: подробиці трагедії