Мати «дніпровського стрільця» відмовилася повертатися з Росії: у чому причина

Мати військовослужбовця Національної гвардії України Артемія Рябчука, який розстріляв у Дніпрі 10 людей, п’ятеро з яких загинули, найближчим часом не планує повертатися з Росії. Маргарита Рябчук нібито почала отримувати погрози.

Про це розповів OBOZREVATEL на умовах анонімності один із учасників групи підтримки стрільця. За його словами, 54-річна жінка деякий час тому поїхала до старшої доньки Юлії, яка вже кілька років мешкає на території країни-агресора і вийшла там заміж.

«Нам розповіли, що Юля народила дитину, і мама приїхала їй допомогти. Але після того, що сталося у військовій частині, Маргариті Георгіївні стала дуже погано – погіршилося здоров’я. У такому стані вона не може повернутися в Україну», – розповів співрозмовник OBOZREVATEL. Також, за його словами, «жінка почала отримувати злі, образливі СМС-повідомлення та навіть погрози».

У той же час учасники групи підтримки стрільця, які переконані, що «Артемія просто змусили так вчинити через дідівщину та знущання», здивовані рішенням Маргарити Рябчук.

«Люди обурені. Мало того, що хлопцеві дуже потрібні рідні люди поряд, то ще й гроші збирають на різні картки «активістів» – є ризик шахрайства», – розповів учасник групи. За його словами, вже з’явилися аферисти, які в інтернеті ведуть збір нібито «на адвоката» для Рябчука.

Затримання Рябчука після стрілянини у Дніпрі.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, що в соціальних мережах з’явилися групи на підтримку Артемія Рябчука, через якого на території заводу «Південмаш» у Дніпрі загинули п’ять людей, ще п’ятеро було поранено. Одна з «основних» таких груп функціонує у Facebook, причому її учасники називають фактично убивцю «героєм», а його страшний злочин – «чоловічим вчинком».

Серед учасників – у тому числі матері, які втратили дітей під час служби, та представники різних конфесій. Останніх залучило до захисту стрільця те, що він із сім’ї вірян (нібито євангельських християн).

Артемій Рябчук у залі суду.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Мати «дніпровського стрільця» відмовилася повертатися з Росії: у чому причина
Терміново! Кабмін Скaсyвав Касові Апарати Для ФОПів, Але Не Для Всіх. Стало Відомо Кому Пощастило