“На ті 8000 гривень х*** можна положити”: Москаль підірвав мережу своєю заявою! Тисячі лайків і перепостів

Губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль розповів, що отримує таку ж заробітну плату, як і рядовий поліцейський — вісім тисяч гривень.

Про це він сказав в інтерв’ю «Українській правді».

«Я бачив по телевізору, як один поліцейський жалівся, що отримує 8 тисяч. Так я також отримую 8 тисяч. Мені встановили оклад 11 тисяч. З них маю сплатити ПДВ, військовий, пенсійний, соціальний збір. 4 тисячі я отримую авансу, 4 тисячі – зарплати, і ні в чому собі маю не відмовляти», — сказав Москаль.

За його словами, «рятує» пенсія у 17 тисяч гривень.

«Мене рятує пенсія, оскільки я пішов в 2005 році на держслужбу з посади заступника міністра. Я отримав дуже велику пенсію – 17 тисяч. Можу з нею прожити та на ті 8 тисяч хрін, вибачте, положити», — розповів губернатор.

Також він зазначив, що не допомагає своїм дітям, оскільки вони «дуже добре заробляють».

Москаль додав, що наразі має контракт з президентом Петром Порошенком і за законом має перебувати на посаді губернатора, поки не буде обраний новий глава держави.

Він не виключив, що якщо Порошенко переможе на чергових виборах і знову запропонує йому обійняти посаду глави Закарпатської чи іншої області, то погодиться на це, але якщо не запропонує — не образиться.

За його словами, він пішов би у відставку, якби когось із його підлеглих упіймали на хабарі.

Москаль додав, що «порядна людина зобов’язана це зробити».

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“На ті 8000 гривень х*** можна положити”: Москаль підірвав мережу своєю заявою! Тисячі лайків і перепостів
«Кожному своє»: Данилко в образі Сердючки зухвало відповів на звинувачення