Невже Це Нарешті Закінчиться… Зеленському Вдалося! Годину Тому Росія Офіційно Заявила Про Багатотисячне Відведення Військ

Міністерство оборони Російської Федерації віддало команду 10 тисячам бійців особового складу залишити територію полігонів, розташованих у граничній близькості з Україною.

Їм наказано повернутись до пунктів своєї постійної дислокації.

Про це повідомило оборонне відомство на офіційному сайті. Збільшення військової присутності Росії біля кордонів з Україною, що фактично створювало загрозу повномасштабного вторгнення, як з’ясувалося, нібито було звичайними навчаннями.

“Заняття з бойової підготовки проводилися на загальновійськових полігонах, дислокованих в Астраханській, Волгоградській та Ростовській областях, на Ставропіллі та Кубані, в Республіках Північного Кавказу та Криму, а також на полігонах військових баз ПВО в Абхазії, Вірменії та Південній Осетії”, – вказано у повідомленні.

Таким чином, значна частина військ країни-агресора залишить позиції біля українських кордонів, імовірно, забезпечивши відносну стабільність у регіонах на період новорічних свят.

Водночас Міноборони РФ призначить чергових на пости, щоб не допустити чи ліквідувати можливі наслідки можливих надзвичайних ситуацій.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Невже Це Нарешті Закінчиться… Зеленському Вдалося! Годину Тому Росія Офіційно Заявила Про Багатотисячне Відведення Військ
Сім’ї єдиної цивільної жертви дніпровського стрільця навіть не зателефонували: з виплатою матеріальної допомоги будуть проблеми