Ольга або Наталя: хто з сестер Сумських вразив шанувальників природною красою

Як відрізняється стиль сестер сумських

Наталя та Ольга сумські відомі актриси кіно і театру. Обидві артистки дуже успішні у своїй справі. Однак на тлі того що вони сестри, шанувальники все-таки часто їх порівнюють. Особливо це стосується стилю і образів. Портал Стіна розповість, чим відрізняються відомі сестри.

Варто зазначити, що Наталії Сумській 65 років, а її молодшій сестрі 55. Виглядають обидві артистки прекрасно, за що нерідко отримують компліменти від шанувальників. У своїх інтерв’ю Ольга Сумська говорила про те, що сьогодні багато процедур в салоні дійсно можуть бути занадто дорогими. Однак, вважає артистка, є безліч бюджетних варіантів. Наприклад, обгортання білком і жовтком. Також, зірка зізнавалася, що вона дуже любить наносити маски, коли знаходиться вдома, що рекомендує і іншим. Також артистка використовує різні трави для волосся.

Що стосується стилю, то тут сестри абсолютно різні. Актриса Наталія Сумська, як видно з фотографій, віддає перевагу однотонному одязі або речам стриманих кольорів. На публіці вона нерідко з’являється в стильних ділових костюмах, а на фотосесіях не так давно вона позувала в стильній жовтій сорочці і білих брюках: образ в артистки вийшов дуже природним. В той самий час молодша сестра любить більш яскраві кольори в одязі. Ольгу часто можна побачити в розкішних довгих сукнях з оригінальними принтами.

Те ж саме стосується і макіяжу. Якщо Ольга Сумська часом любить наносити яскраві тіні або помаду, але Наталя Сумська часто буде вибирати більш нейтральні кольори. Так що з упевненістю можна сказати, що смаки у сестер різні, проте виглядають вони обидві прекрасно.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Ольга або Наталя: хто з сестер Сумських вразив шанувальників природною красою
На переговорах! Зеленський домовився: Польща пообіцяла! В ОП святкують – тріумфальний крок!