Поцілуйте мене в ж*пу! Гордон звернувся до Українців: гучний скандал на каналі Ахметова. Це вже край!

Гордон відповів на звинувачення в рекламі золотих пірамід: “Поцілуйте мене в ж*пу”.

Відомий журналіст та редактор Дмитро Гордон у черговий раз відповів на тему реклами пірамідок Ю-Шинсі, тепер уже на передачі Євгена Кисельова. 

Гордон підкреслив, що ті золоті піраміди, за рекламу яких йому досі дорікають, хоча минуло багато років, мали офіційний дозвіл Міністерства охорони здоров’я України та пройшли клінічні випробування.

“Кажуть, не працює ніфіга”, – заявив Євген Кисельов.

“Працює, ще й як!” – заперечив Гордон.

Журналіст, користуючись нагодою, ще раз прорекламував “цілющі” піраміди та порадив ставити їх на голову, особливо гіпертонікам.

“А тим людям, які звинувачують мене в рекламі коштів, дозволених Міністерством охорони здоров’я, я хочу сказати: поцілуйте мене в ж*пу… ”, – резюмував Гордон.

Ситуацію вже прокоментував журналіст Сергій Лещенко.

Геббельс на службі у Ахметова Дмитро Гордон в черговий раз зробив шокуючі заяви – як за своєю неосвіченістю, так і за брехливістю.

Гордону було надано ефір у Євгена Кисельова для поширення антинаукових теорій та відвертого шарлатанства. При цьому Кисельов іноді ставив під сумнів твердження Гордона і навіть посміювався з нього, але він не ризикнув перервати цей потік маразму.

Крім того, як відмічає телеграм канал Megerini, вчора Україна24 перейшла усі межі неадекватності.

2022 рік. У студії закінчений шарлатан як у 90-х розповідає, що піраміда лікує хвороби. Ведучий слухає і вдає що так і є.

Шарлатан, мабуть, що остаточно злетів з котушок від тупості його аудиторії втирає таке:

– у стародавньому Єгипті тварини, що пробігали під пірамідою, миттєво муміфікувалися самі собою

– друг-гіпертонік Гордона (уявний) щоранку лежить у ванній з пірамідою на голові й тиск проходить

– «будь-який фізик розповість про енергію піраміди, яка від усього лікує» – це була цитата.

Дмитре, будь-який фізик пошле вас куди подалі. І скаже, що вам місце або в тюрмі, або в психлікарні.

Але до шарлатану запитань немає. Це його репертуар. А ось Україна24 – перейшла межу. Неможливо уявити, щоби десь у цивілізованому суспільстві пускали в ефір таке. Вони своїх глядачів взагалі за людей не рахують?

Нагадаємо, Гордон розповів, що досі вірить в ефективність «приладу».

За рекламу одіозного «медичного приладу» «Золота пірамідка ю-шинсе» у 2000-х роках відомий журналіст Дмитро Гордон отримав збільшену копію цієї пірамідки, яку встановили на даху його будинку. Про це Гордон розповів в етері телепрограми «Реальна політика з Євгенієм Кісельовим» на телеканалі «Україна24».

Журналіст наголосив, що досі вірить в ефективність цього «приладу», яку, за словами Гордона, було доведено Міністерством охорони здоров’я України (воно, начебто, сертифікувало «пірамідки»).

«Цей медичний прилад допомагав дуже багатьом і допомагає від ряду хвороб. Ось у мене товариш, він гіпертонік, він щоранку лягав у ванну, хвилин 30 тримав на голові цю пірамідку», – зазначив Гордон.

Журналіст додав, що не отримував за рекламу «пірамідок» жодного гонорару, а на знак подяки її виробники встановили збільшений варіант приладу на даху його помешкання. Цій пірамідці Гордон, нібито, «заряджав воду»

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Поцілуйте мене в ж*пу! Гордон звернувся до Українців: гучний скандал на каналі Ахметова. Це вже край!
Не кинув пост, не зрадив присязі і Батьківщині. 21-річний юнак відстрелювався, намагаючись стримати ворога…