Привітайте мене, я найщасливіший батько у світі, щойно у мене народився синочок – Святослав Вакарчук

Зірковий артист Святослав Вакарчук поділився чудовою звісткою, сьогодні у нього народився первісток

В прес службі Вакарчука вже підтверджили інформацію Як з’ясувалося, у Вакарчука народився син, якого назвали на честь покійного батька зірки Іваном. Новоспечені батьки вирішили не розголошувати іншої інформації про новонародженого сина. І просять усіх поставитись з повагою до їхнього приватного життя.

Так, телеграм-канал “Страна” з посиланням на власні джерела повідомляє, що під час його концерту в одеському клубі Ibiza, дівчина артиста народила йому сина.

Зазначимо, що Святослав тримає в секреті своє особисте життя. Однак, нещодавно почали поширювалися чутки про роман зірки з 23-річною співачкою Віталіною Мусієнко. З дівчиною у музиканта було кілька спільних гастролей. Проте, вони заперечували їхні стосунки.

А тим часом близьке оточення музиканта повідомило, що у Святослава таки є кохана.

“Він вже близько року зустрічається з новою пасією і не афішує це”, – розповідає оточення співака.

Нагадаємо, що Святослав Вакарчук на початку двотисячних почав зустрічатися зі стилісткою Лялею Фонарьовою. Пара прожила разом 20 років. Проте в червні 2021 року Святослав повідомив про розрив стосунків з Лялею, зазначивши, що вони “завжди були, є і будуть близькими людьми”.

Зазначимо, що раніше у ЗМІ з’явилася інформація, що 46-річний фронтмен “Океану Ельзи” Святослав Вакарчук вперше став батьком.

Первістка артисту народила його нова обраниця, яку він тримає у таємниці. Про кохану артиста майже нічого не відомо. Подейкують, що вони разом вже рік і саме через неї Вакарчук покинув Лялю Фонарьову, з якою був разом протягом 20 років.

джерело

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Привітайте мене, я найщасливіший батько у світі, щойно у мене народився синочок – Святослав Вакарчук
Незвичайний рецепт солодкої куті: з шоколадом і халвою