«Росіян уже не хочуть бачити, ні в Європі, ні в США!» Собчак розказала Скабєєвій «по чому в Одесі рубероїд..»

Російська журналістка й телеведуча Ксенія Собчак влаштувала жорстку публічну суперечку зі скандальною пропагандисткою Кремля Ольгою Скабєєвою. Сварка зав’язалася довкола нібито загрози Росії з боку НАТО, а також ролі в цьому України.

Бурхливе обговорення цих питань відбувалося в студії пропагандистської передачі «60 хвилин» на телеканалі «Россия 1».

«Які у вас аргументи, що НАТО страшний хоче нас завтра атакувати?» – звернулася до ведучих Собчак, висміюючи головний фейк російської пропаганди.

На це чоловік Скабєєвої, пропагандист Євген Попов заперечив журналістці, зазначивши, що у нього нібито є мільйон доказів агресії НАТО проти Росії, але на це не вистачить програми. Зі свого боку Собчак попросила назвати хоча б один аргумент.

Саме тоді в дискусію втрутилася одіозна Скабєєва. «У місті Очаків, наприклад, база НАТО з’являється. Це вже зовсім сусідня до нас Україна!» – огризнулася інформаційна посіпака путінського режиму.

Однак Собчак зупинила її та випалила незручну правду про те, що однією з головних країн-терористок у світі зараз є Росія.

Перейдите к следующей странице, нажав ее номер ниже

Pages: 1 2

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

«Росіян уже не хочуть бачити, ні в Європі, ні в США!» Собчак розказала Скабєєвій «по чому в Одесі рубероїд..»
Скaндaльнa пoмiчниця зacтупникa мiнicтpa ocвiти 27-piчнa Хpиcтинa Тишкун вiдпoвiлa xeйтepaм: “Кoжeн oдiвaєтьcя тaк, як йoму зpучнo!