Тест на УВАЖНІСТЬ. Чи зможете ви помітuтu різницю?

Всі люблять проходити різноманітні тести на IQ або уважність, адже так приємно усвідомлювати, що ти розумніший, ніж оточуючі. А ще приємніше, якщо можна похвалитися своїми досягненнями перед друзями.

Але якщо тести на IQ часто складні, нудні і займають досить багато часу, то тести на уважність саме те, щоб провести дозвілля, оцінюючи свої здібності або змагаючись з друзями. А ми можемо не тільки запропонувати тобі виклик, але і познайомити з деякими творами мистецтва.

Джеймс Тіссо, «Молода дівчина в човні», 1870 рік

Картина є прекрасним зразком вікторіанського реалізму, але дівчина здається дещо сумною, чи не так? Може тому, що у неї дещо пропало? Чи зможете відшукати?

Ну як, вдалося знайти пропажу? Йдемо далі, там все непросто.

Френк Холл, «У каміна», 1878 рік

Чудова картина від англійського художника, який відомий своїми гостросоціальними темами. Судячи з усього, дівчина не в найкращому настрої. А може просто занурена в свої думки і споглядання полум’я. У будь-якому випадку, з цієї картини теж дещо пропало, але що?

Гаразд, визнаємо, це було набагато легше. Йдемо далі?

Чарльз Джозеф Грипс, «Посудомийка», 1866 рік

Картина пензля голландського художника, який дуже вже любив побутові мотиви. Ось і ця служниця так зайнята своєю справою, що навіть не помітила пропажі. А ви помітили?

Головне – увага до деталей і до своїх речей.

Вільям Уітакер, 1943 рік

А ось більш сучасний представник реалізму надавав перевагу малюваню дівчат, в основному напівоголених. Але і ця панянка так захоплена собою, що теж не помічає зникнення. Допоможемо молодій леді виявити, чого ж все-таки не вистачає?

Впоралися? Ну, давайте ще разок спробуємо.

Адольф Вільям Бугро, «Невинність», репродукція від 1898 року

Представник салонного академізму, якого теж відрізняла велика любов до жіночого тіла. Але ця маленька дівчинка зовсім не так невинна, якою здається. Адже вона дещо приховує від нас, але що?

Ось така невелика вправа на уважність, а ще ви познайомилися з творчістю відразу п’яти найвідоміших, але не менш талановитих художників. Поєднувати приємне з корисним… приємно і корисно. Так ось, якщо ви самі знайшли всі втрачені предмети без нашої допомоги – вітаю, ви дуже уважна людина.

І не забудьте перевірити своїх друзів!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: