“Ти хоть знаєш хто мій тато? Він СБУшнік, мені нічого не буде” : У Києві діти “мажори” пiдiрвaли під коляскою з дитиною петарду і прикрилися впливовим батьком

У Дарницькому районі Києва місцеві жителі вирішили «прославити» в соцмережах двох підлітків-хуліганів, які розважаються тим, що кидають петарди під ноги жінкам з дітьми і пенсіонерок і після цього тікають на велосипедах.

При цьому особистості хлопців відомі, але закликати до порядку неповнолітніх зловмисників не виходить. Один з них прикривається ім’ям свого тата, який працює в СБУ. Місцеві жителі кажуть, що після телефонної розмови з грізним батьком хуліганів одразу ж відпускають навіть співробітники поліції.

Фото: facebook.com

«Мій тато СБУшник і ти мені нічого не зробиш так зазвичай відповідає на обурення людей один з підлітків.

Про це на своїй сторінці в соцмережі пише киянин з ніком Алекс Аввакумов.

«Я не буду морально повчати ні цих псевдодетей, ні їх владних батьків, я хочу зробити їх зірками, а також їх батьків. У мене є свідки, потерпілі та бажаючі поговорити як з батьками, так і з поліцейськими, які відпускають дітей після телефонних дзвінків батькові одного з нащадків «, — йдеться в повідомленні.

За словами автора поста, кілька днів тому він сам зіткнувся під під’їздом з цими хуліганами.

«Кинути в мене петарду яєць не вистачило, але коли я відійшов від будинку, вони в непроглядній темряві кинули петарду, прямо під ноги жінці з маленькою дитиною, стрибнули на велосипед і змилися з гордовите піднятими головами», — пише «Аввакумов».

Він уже зібрав деяку інформацію про зловмисників, які тероризують не тільки мешканців будинків, перехожих, а й бабусь-консьєржок.

«Літні бабусі-консьєржки поділилися інформацією про те, як ці» піротехніки «б’ють з ніг в двері і кричать:» Виходь, бля @ ь, ти мені нічого не зробиш, мій тато СБУшник «. Цю ж інформацію підтвердили, продавщиці в магазині і мешканці будинку «, йдеться в повідомленні.

Хуліганів на велосипедах вдалося затримати після одного з останніх їх «подвигів» — вони кинули петарду під коляску з дитиною. Однак поліцейські після телефонної розмови з батьком одного з підлітків відпустили хуліганів і повернули їм велосипеди.

«Зараз ці діти кидають петарди під коляски дітей і під ноги жінкам з дітьми !!! А якщо у пенсіонера слабке серце, а якщо це моя вагітна дружина … Хто буде відповідати в разі трагедії, невже не зрозуміло до чого призведе така безвідповідальність і безкарність з боку співробітників правоохоронних органів і батьків «, — пише в своєму пості киянин і закликає до максимального репоста.

Автору поста вдалося розкопати цікаві деталі про особу підлітка, який лякає постраждалих від нього людей батьком-СБУшник.

«Хлопчика який з одним закидає петарди під коляски до дітей і залякує городян батьком з СБУ під ноги звуть — Іван Дикий. У вересні минулого року його шукали, так як він втік з дому», — пише «Аввакумов» і публікує сюжет, що оповідає про цієї історії.

У сюжеті журналістів говориться про те, що 12-річний Іван Дикий не повернувся додому після школи, після того, як про зникнення дитини написали ЗМІ, пильні громадяни побачили його на вокзалі і викликали поліцію. Причиною втечі з дому називають проблеми з навчанням в престижному ліцеї. У сюжеті фігурує мама дитини, яка вважає, що син був перевантажений навчанням і просто втомився. А шкільний психолог визнає, що у Івана були проблеми з поведінкою і він страждає від відсутності друзів.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Ти хоть знаєш хто мій тато? Він СБУшнік, мені нічого не буде” : У Києві діти “мажори” пiдiрвaли під коляскою з дитиною петарду і прикрилися впливовим батьком
Після оформлення тата в будuнок престарілuх Жанна забрала все, що було в батьковій оселі. Забрала все, окрім батька…