«Це великий гріх»: дружина переможця «Голосу країни» різко відповіла на критику фото новонародженої дівчинки

Як передає Politeka.net, Роман Сасанчин є переможцем проєктів «Голос країни» та «Голос країни. Діти». Зовсім недавно у нього з дружиною Іванна народилася дочка.

роман сасанчин з нареченою, Іванна

Так, цього разу дружина Сасанчина опублікувала нові сторіз на своїй сторінці в Instagram. Як відомо, Іванна Сасанчина часто спілкується зі своїми шанувальниками в соціальних мережах і розкриває факти зі свого життя. На кадрах Іванна вирішила відповісти на питання, чому зважилася так рано показати обличчя малятка, яка народилася у них з Романом Сасанчиним 30 грудня.

«Не через хайп. Якби через хайп, то не показували б ще довго, тоді актив був би хороший, тому що чекали б всі, а коли вже покаже. Чому так рано показала? Я так рано показала тому що хотіла поділитися своїм щастям і розділити його з людьми, які кожен день мене підтримували хорошими словами та своєю молитвою», — видала Іванна Сасанчина.

«І знайте, що забобони це великий гріх. І те що Хрестини не можна показувати це теж забобони. Дитина народилася і вона вже під Божим захистом. І ніякий злий пристріт їй не зашкодить», — пояснила дружина Сасанчина.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

«Це великий гріх»: дружина переможця «Голосу країни» різко відповіла на критику фото новонародженої дівчинки
“В мене просто відняло мову … Дівчина вранці приїхала в лікарню, їй відpaзу запропонували пройти тecт нa ковід, який, увага…!”