Шaх і мaт! Наш спортсмен на Олімпіаді на запитання російських журналістів дам їм чітку відповідь англійською заявивши, що: “На цій Олімпіаді ми говоримо лише українською чи англійською”

Український фігурист Іван Шмуратко вирішив не ігнорувати російських журналістів під час пресконференції на зимових Олімпійських іграх. Але на їх питання відповідав англійською мовою.

Після тренування на Олімпіаді російські журналісти вирішили поставити декілька запитань Шмуратку. Але він їх здивував коли на питання російською мовою почав відповідати англійською.

“На цій Олімпіаді ми говоримо лише українською чи англійською. Здорово, що збірна України братиме участь у командному турнірі. Раді представляти свою країну, постараємося зробити свою роботу якнайкраще. Чому я говорю англійською? Як ви знаєте, я все роблю, щоб бути тут. Я спортсмен і вся моя робота – на льоду”, – сказав Шмуратко.

Варто відзначити, що під час Олімпіади українська та російські команди з фігурного катання сидітимуть поруч. Чому організатори їх розмістили саме так – невідомо.

А після рекомендації українським спортсменам уникати росіян на Олімпіаді, в Росії вибухнув скандал. Там навіть звернулися в Міжнародний олімпійський комітет з цього приводу. Але в МОК їм відповіли, що нічого протиправного в такій рекомендації немає.

Щодо мови спілкування українських спортсменів, то це питання піднялося під час Євро-2020, коли українські футболісти інтерв’ю та коментарі давали російською мовою. Це викликало обурення у вболівальників. І надалі чимало з них у спілкуванні з пресою перейшли саме на українську мову.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Шaх і мaт! Наш спортсмен на Олімпіаді на запитання російських журналістів дам їм чітку відповідь англійською заявивши, що: “На цій Олімпіаді ми говоримо лише українською чи англійською”
“Застава 1 000 000 000 грн” – Офіс генпрокурора погодив клопотання про арешт Порошенка