Гpиценко: Бoягуз! Скликати Людей На Аkції Вoлати Про Пеpеслідування, А Далі…

Боягуз! Порошенко нарешті прийшов до ДБР на допит. Але — відмовився давати покази слідчому, відмовився підписувати й протокол. Формально, він має право відмовитися від надання показів.

Але публічному політику, з амбіціями «Гетьмана, першого патріота і головного спасителя нації» — ховатися за формальності й не давати прямі відповіді на прямі питання слідства?

Крім власного диплома юриста — ще наймати купу адвокатів, які зі шкіри вилазять, аби лишень олігарх уникнув відповідальності?

Скликати людей на акції, волати про переслідування — й ховатися за чужі спини? Боягуз!

P.S. Для щирих прихильників Порошенка, на жаль, підступно обманутих ним спільно з Медведчуком, додам: коли Порошенко був Президентом і контролював усіх і вся, коли безбашенно заарештовували або навіть викидали за межі країни опонентів — я від його ГПУ не тікав, водіїв не матюкав, приходив і давав вичерпні покази слідчому, в т.ч. проти Порошенка/Президента особисто — не ховався ні за адвокатів, ні за спини прихильників.

Тож поки олігарх-боягуз мельтешить зараз як карась на пательні, Ви — думайте і робіть висновки!

Анатолій Гриценко

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: