Чому я зняла натяжну стелю і радію цьому

Всі ми, звичайно, знаємо, що ремонт – справа витратна і вимотуюча. А також часто під час перекроювання житла виникають різні дилеми. Наприклад, чи варто робити натяжну стелю або залишити стару. Здається, що вже всі спробували таку модну течію .

Однак мало хто знає, що також є мінуси натяжних стель, які перекреслюють всі їхні переваги. І сьогодні про це піде мова. Ми знайшли на просторах Мережі історію жінки, яка зняла в дитячій натяжну стелю і дуже цьому рада. Сьогодні ділимося її досвідом з нашими читачами.

Мінуси натяжних стель

Автор розповіла про те, чому задумалася поміняти старі стелі. Ось ті плюси, які вона з чоловіком виділила:

виробники дають гарантію на кілька років

матеріали міцні, тому термін служби обіцяють більше двадцяти років

виглядають натяжні стелі дуже естетично

можуть утримувати частину води при потопі і потім легко відновлюються

в догляді ніяких складнощів: потрібна тільки швабра

установка і демонтаж не займуть багато часу

запах від матеріалів повинен вивітритися протягом 1-2 днів

Однак через тиждень після установки натяжних стель автор пошкодувала про своє рішення. І ось неочевидні недоліки, які вона зауважила:

стійкий запах гуми стояв в кімнаті сім днів

повітря стало дуже сухим

через забруднене повітря пил почав сильно прилипати до гуми

догляд: шваброю нереально повністю очистити стелю

Через сухе повітря, яке стало таким після натяжних стель, самопочуття дітей помітно погіршилося. Вранці у них особливо сильно боліла голова, і якість сну значно змінилася. І не допоміг навіть придбаний зволожувач повітря. Тому разом з чоловіком вони згадали про обіцяний швидкий демонтаж стель і за 10 хвилин повністю позбулися.

Дуже сподіваємося, що дана стаття була для тебе корисною. Естетична сторона, безумовно, важлива, проте в першу чергу потрібно дбати про здоров’я .

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: